SKU: MOD473WL-L20BSK
  • Värv: messing
  • Materjal: alumiinium
  • Pikkus: 128mm
  • Laius: 116mm
  • Võimsus: 20
Seinavalgusti Perlamour, messing, D80 mm Maytonilt on dekoratiivne seinavalgusti, mis sobib elutuppa, magamistuppa, esikusse, trepialale, hotelli ja restorani interjööri. Sellel seinavalgustil on viimistlus messing, materjal alumiinium, mõõdud D80 mm, L128 mm, W116 mm, pinge AC 220-240 V 50 Hz. Valgustusandmed: võimsus 20 W, CRI 80, valgusnurk 120°. Artikkel MOD473WL-L20BSK sobib modernseks sisevalgustuseks, aktsentvalguseks, voodipeatsivalgustiks ja dekoratiivseks seinavalgustuseks.
Kirjeldus
Täielikud spetsifikatsioonid
  • Värv: messing
  • Materjal: alumiinium
  • Pikkus: 128mm
  • Laius: 116mm
  • Võimsus: 20
  • Läbimõõt: 80mm
  • Värviedastus: 80
  • Valguse hajumise nurk: 120
  • Sisendvõimsus: AC 220-240 V 50 Hz