SKU: MOD311WL-L55B3K
  • Värv: must
  • Materjal: metall
  • Pikkus: 60mm
  • Laius: 150mm
  • Võimsus: 55
Seinavalgusti Orign, must, W150 mm Maytonilt on dekoratiivne seinavalgusti, mis sobib elutuppa, magamistuppa, esikusse, trepialale, hotelli ja restorani interjööri. Sellel seinavalgustil on viimistlus must, materjal metall, mõõdud L60 mm, W150 mm, pinge AC 220-240 V 50 Hz. Valgustusandmed: võimsus 55 W, värvitemperatuur 3000 K, CRI 90, valgusvoog 800 lm, valgusnurk 120°. Artikkel MOD311WL-L55B3K sobib modernseks sisevalgustuseks, aktsentvalguseks, voodipeatsivalgustiks ja dekoratiivseks seinavalgustuseks.
Kirjeldus
Täielikud spetsifikatsioonid
  • Värv: must
  • Materjal: metall
  • Pikkus: 60mm
  • Laius: 150mm
  • Võimsus: 55
  • Värvitemperatuur: 3000
  • Värviedastus: 90
  • Valgusvoog: 800
  • Valguse hajumise nurk: 120
  • Sisendvõimsus: AC 220-240 V 50 Hz