SKU: MOD400WL-L5GR2.7K
  • Värv: must
  • Kõrgus: 52mm
  • Materjal: alumiinium
  • Pikkus: 400mm
  • Võimsus: 6
Seinavalgusti Nami, must, D400xH52 mm Maytonilt on dekoratiivne seinavalgusti, mis sobib elutuppa, magamistuppa, esikusse, trepialale, hotelli ja restorani interjööri. Sellel seinavalgustil on viimistlus must, materjal alumiinium, mõõdud D400 mm, L400 mm, H52 mm, pinge AC 220-240 V 50 Hz. Valgustusandmed: võimsus 6 W, värvitemperatuur 2700 K, CRI 90, valgusvoog 100 lm, valgusnurk 180°. Artikkel MOD400WL-L5GR2.7K sobib modernseks sisevalgustuseks, aktsentvalguseks, voodipeatsivalgustiks ja dekoratiivseks seinavalgustuseks.
Kirjeldus
Täielikud spetsifikatsioonid
  • Värv: must
  • Kõrgus: 52mm
  • Materjal: alumiinium
  • Pikkus: 400mm
  • Võimsus: 6
  • Värvitemperatuur: 2700
  • Läbimõõt: 400mm
  • Värviedastus: 90
  • Valgusvoog: 100
  • Valguse hajumise nurk: 180
  • Sisendvõimsus: AC 220-240 V 50 Hz